Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.

Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır…

Vizyon ve Misyonumuz

  • Toplumumuzun yasam kalitesinin artmasına ve ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine hizmet eden, inşaat, makina imalatı, mobilya, ve birçok  sektörün, teklonoji geliştirme ve yenilikçilikte uluslar arası düzeyde rekabetçi bir yapıya ulaşmasına katkı saglamak, katılımcı ve paylasımcı bir üst organizasyon olmaktır.
  • Ülkemizin rekabet gücünü ve refahını arttırmak ve sürekli kılmak için inşaat ve makina imalat sektörünün her kesimi ve ilgili kurumlarla işbirligi içinde , ulusal sanayimizin öncelikleri doğrultusunda politikalar geliştirmek, bunları gercekleştirecek altyapı ve aracları olusturmaya katkı sağlamak, sektör derneklerinin faaliyetlerini destekleyerek, dayanısma ve iş birligi kültürü olusturmakta öncü rol oynamaktır.